Postavil se před Siváka a chtěl se začít prát. Sivák odpověděl okamžitě

Po turnaji RFA 14, který se konal v Košicích za vysoké účasti diváků, zastihla druhou polovinu večera nečekaná událost. Cestou z ringu se postavil úřadujícímu šampionu RFA Václavu Sivákovi návštěvník a vyzval ho v krytu k boji. Sivák rychle odpověděl.

 

Při odchodu z ringu Siváka napadli 

 

Václav Sivák si po zápase na své konto připsal další bod. S rekordem 24:0 se stává v pouhých 23 letech legendou sportu. Když porazil na turnaji RFA 14 Christophera Hoppa a vydal se se svým týmem do šaten, byl zastaven účastníkem turnaje a byl vyzýván k boji.

 

 

Jednalo se o člověka, který nebyl při smyslech

 

Toho člověka jsem viděl poprvé. Nevím, kdo to byl a proč si mě vybral jako svůj terč. Podle mě byl zfetovaný a k tomu ještě opilý. To, co jsem si přečetl na MMA Shorties, mě vytočilo. Nikdy jsem se nesmál nikomu, kdo je postižený a navíc, i toho člověka na vozíku jsem do této doby neznal a štve mě to, že na něj někdo spadl. Rozumný člověk ví, že jsem tohle nezavinil - prozrazuje Václav Sivák. 

 

Během tohoto incidentu měl být sražen z vozíku návštěvník

 

Táta by mě zabil, kdybych se jakkoliv vysmíval někomu na vozíku nebo do něj rýpal. Ať si nevymýšlí jeho okolí, které chce na mém jméně získat kredit, my šli do šaten. Já jsem grázl, ale z jiné stránky. Tohle jde za hranice, co si dovolili. Když má člověk adrenalin v krvi, tak se nesmíte divit, že je jiný, nemůžete ho zastavovat po jeho vyhraném a těžkém zápase. Kdyby mi to udělal na ulici, přešel bych ho, blba. Ale uvědomuji si, proč byla tak velká sledovanost, bylo to i tím, že jsem tam já. Nenechám do sebe žduchat, bouchat a ani po mě řvát. Až budou dřít jako já, mohou mít taky úspěchy. A taky bych čekal, že se MMA Shorties budou chovat jako profíci a budou chtít i mé vyjádření - dodává v České republice neporažený, nejlepší postojář všech dob, Sivák.

 

Foto: RFA 

Ochranka podcenila situaci

 

Když se podíváme na komentáře a reakce fanoušků, je nutné se zamyslet také nad tím, dalo-li se tomu předejít. Podle některých za to může ochranka.

 

Ochranka očividně podcenila celou situaci a je zřejmé, že ještě stále není kvalita organizace na takové úrovni jako v zahraničí, když se fanoušci mohou přibližovat a provokovat zápasníky - sděluje otec.

 

Sivák má pro shozeného diváka vzkaz 

 

Je mi to líto, že se člověk, který je omezen na pohybu, musel připlést do této šarvátky, já ji také neplánoval. Rád ho vezmu ven, na oběd třeba, slyšel jsem, že je  bývalý zápasník a podpořím ho do života mentálním přístupem, přivezu mu něco na proleženiny a bolesti - vzkazuje napadený Václav Sivák svému tiskovému oddělení.

 

Zpět do obchodu