Sivák poslal Tokhtarova k zemi. Koho si podá šampion příště?

Turnaj RFA 10 přinesl nespočet energických a napínavých zápasů, kterým vévodil ten mezi Sivákem a Tokhtarovem. Jak vyhrocený souboj probíhal a koho si hodlá šampion podat příště?

Sivák vs. Tokhtarov

foto: RFA

Sivák zakopal soupeře do země

Chvilku visela ve vzduchu hrozba, že se titulového zápasu nedočkáme, nebo alespoň ne ve složení Sivák vs. Tokhtarov. Rakousko-čečenský bojovník Ruslan Tokhtarov převážil o celá dvě kila, a tak se s napětím čekalo, jak se Sivák a jeho tým rozhodnou postupovat dál.

Nebyl by to však Bad Boy, kdyby se nechal zastrašit o něco těžším soupeřem, a tak Sivák rozhodl, že zápas bude. Jeho tým si ale stál na podmínce, že Tokhtarov nesmí do zápasu přibrat už ani deko. Zápas se tedy nejenže konal, ale byla to přesně tak zábavná podívaná, jak se od začátku předpokládalo.

Vašek Sivák předvedl neuvěřitelnou vervu a energický náboj, z něhož šla hrůza i zdálky. Tokhtarov na druhé straně projevil velkou výdrž a dokázal vstřebat neskutečné množství úderů a tvrdých kopů. A sám jich pár rozdal: „Byl nepříjemnej, měl fakt bombu v té ruce..., když tam přišel ten hák, tak jsem to celkem cítil...,“ přiznal Sivák. „... myslím si, že předvedl slušnej výkon, jsem moc rád, že ten zápas vzal,“ dodal.

Vašek Sivák šel do zápasu indisponovaný a na tiskovce pak přiznal, že tomu musel svou taktiku přizpůsobit: „... měl jsem skoro celou dobu otočenej gard a všechny bomby jsem pálil z levé ruky,“ podotknul.

Na tiskové konferenci se mluvilo také o tom, s kým si to Bad Boy rozdá příště: „Necháme ho vychutnat si tento druhý pás šampiona, aby si to trošku užil... pak kontaktujeme Vaška i jeho manažera a budeme hledat další termín,“ řekl s úsměvem promotér organizace RFA Boris Marhanský.

Skloňovalo se i jméno Tadeáše Mawara Růžičky (kterého v nejbližší době čeká zápas se speciálními pravidly v rámci Clash of the Stars), na což Marhanský odpověděl, že takovýto zápas by byl pro Vaška zajímavý jen pod podmínkou, že by Mawar získal titul.

Do té doby však Siváka čeká nelehký zápas v rámci červencového turnaje Yangames Fight Night, který se bude konat v Praze a kde ho čeká bývalý šampion organizací WKN a WAKO PRO, Francouz Eddy Nait-Slimani, který bude i pro ostříleného bojovníka velkou výzvou.

 

zdroj: https://www.fightlive.cz/rubriky/aktuality/sivak-poslal-tokhtarova-k-zemi-koho-si-poda-sampion-priste_2236.html 

Zpět do obchodu