Neohodnoceno

Konopné semínko loupané 500g

Vysoká jakost konopného semínka, které je „šťavnaté“, pečlivě sklizeno, skladováno a zbaveno nečistot pomocí moderní technologie.

Vhodné k denní konzumaci jako samotné (chuť podobná oříškům) nebo jako přísada do salátů či kaší. Pokud chcete zachovat jeho výživový potenciál, nevystavujte semínko vysokým teplotám.

Testováno a kontrolováno na přítomnost těžkých kovů.

Skladem
Kód: 60
330 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Hmotnost: 0.5 kg

Konopné semínko je oblíbené ve světě zdravého životního stylu hlavně pro svůj výživový potenciál. Naleznete v něm protein, nenasycené mastné kyseliny (EMK) omega 3, omega 6 a vzácnou omega 9. Obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Vitamín E, betakaroten, železo, zinek a další prospěšné látky, které pomáhají k pevnému zdraví.

Potravina je vhodná pro celou rodinu, najde uplatnění v mnoha směrech (sport, hubnutí, vegan, vegetarian, senior, fitness). Doporučují ho lékaři, poradci zdravého životního stylu a všichni, kdo mají rádi konopnou rostlinu, která nám přináší potravu už tisíce let.

Konopné semínko loupané se stalo za krátkou dobu jedním z nejvyhledávanějších produktů zdravého životního stylu. Je to z mnoha důvodů, ale tím hlavním je přísun nenasycených mastných kyselin omega 3, omega 6 a omega 9.

Podpora imunitního a gastrointestinálního systému.

Doporučené dávkování: 1 až 2 polévkové lžíce denně

 

Výrobek může obsahovat stopy lepku. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Vyrobeno z legálních odrůd cannabis sativa. Bez psychoaktivních látek.

Skladujte v chladu, suchu a temnu. Po otevření se doporučuje uchovávat v chladničce.

Země původu: EU. 

 

Zpět do obchodu